FORT - zakázková výroba z plastů - plasty

O firmě

O firmě

Firma Ing. Miroslav Silný - FORT byla založena v roce 1997. Od začátku své existence se firma věnovala problematice zpracování plastů technologií tvarování za tepla a svařování horkým plynem.
Výrobní program v počátcích tvořila výroba průmyslových lišt různých tvarů, závěsných kapes na dokumentaci pro rozváděče NN a zakázková výroba dle dodané dokumentace nebo vzorku. Část těchto výrobků zůstala ve výrobním programu dodnes.

Postupem času se výrobní sortiment neustále rozšiřoval a v některých oblastech značně specializoval.
To bylo důvodem založení nové - dceřiné společnosti firmy FORT-PLASTY s.r.o., která se specializovala na zakázkovou oblast vzduchotechniky ( zejména výroba vzduchotechnického potrubí, celoplastových vyústek a obchodu s celoplastovými ventilátory a dalším sortimentem pro vzduchotechniku ).
Mateřská firma Ing. Miroslav Silný - FORT si ponechala ve svém sortimentu výrobky opakované výroby a dále výrobu atypických zařízení ( zejména nádrže, záchytné vany atd.).

Krédem společnosti byla vždy snaha maximálně vyhovět přáním a potřebám svých zákazníků. O tom, že se nám to daří svědčí, neustále se zvyšující okruh odběratelů, kteří se na nás pravidelně obracejí.

Grafika a aplikace
DUNA Graphics 2006
Ing. Miroslav Silný - FORT, Kaplanova 1775/1C, 767 01 Kroměříž
(telefon) +420 573 335 090, (fax) +420 573 345 284 (e-mail)info@fortkm.cz